Jdi na obsah Jdi na menu
 


Firemní přitažlivost-povidka na pokračování

Příspěvky

Firemní přitažlivost díl devátý - Návrat z ráje aneb realita se vrací v plné síle

26. 3. 2011

Tak a je to tady konečně pokračování a to po hooooooooodně dlouhé době. FP se opět hlásí na scénu. Ale tentokrát nic nečekejte. Tenhle dílek je spíš jakože o ničem a plný spíše výčitek svědomí a pracovních záležitostí. No se nedivte přece jen je to povídka z pracovního prostředí, tak se tam musí i pracovat. :-)

 

Firemní přitažlivost díl osmý - Pohádková zahrada a západ slunce

25. 6. 2010

Já vím, já vím. Zase mi to malinko trvalo ale každopádně můžete mi věřit, že tentokrát vám to čekání stálo za to! (Aslepoň v to pevně doufám) A teď už k příběhu. Řekla bych, že v tomto díle je krapet romantiky. Tvář ozářená západem slunce, vlající vlasy v jemném větříku a vánek pohrávající si s okvětními plátky Sakur. Co vše tohle dohromady může znamenat? Pokud vás to zajímá tak si to budete muset přečíst, jelikož já vám už víc neprozradím :-) A jak jsem slíbila je to Yaoi takže opět 18+ ale opravdu, jelikož tentokrát jsem opravdu popustila uzdu své tvořivosti což znamá celé 2 plně popsané stránky ve wordu jsou čistě a jen o................

Však víte o čem :D

 

Firemní přitažlivost díl sedmý - Žárlivost

9. 6. 2010

Tak a je to tady. Vím vím mělo to být včera nu což nestihla jsem to. Omluvuji se Vám Všem, sipu si popel na hlavu. Už se to nebude opakovat. Budu se snažit přidávat pokračování co nejdříve. A teď už k našemu příběhu. V tomto díle se dovíte, kdo že je ten neznámý, ktzerému Nobu věnoval svůj úsměv a proč si poslední dobou vůbec nevšímá Yusukeho. Opět ale musím trochu zklamat opět to není Yaoi takže žádná akce se nekoná ale v příším dile to bude na 100% 18+ takže se máte na co těšit.

 

Firemní přitažlivost díl šestý - Nečekaná návštěva

21. 5. 2010

Tak jsem to přece jen stihla i když je docela dost pozdě. Ale tak nějak sem se cítila provinile, že jsem vám slíbila pokračování a pak jsem to hned zase odložila, že jsem prostě hned, jakmile jsem večer dorazila domů, zasedla k počítači a psala a psala a psala dokud jsem to nedopsala. Takže nakonec přeci jen podle původního slibu tu je další díleček FP. A na co se můžete těšit? Nečekaná návštěva Yusukeho rodičů. Copa se z toho asi vyklube? Nechte se překvapit a čtěte. No a možná trošičku malé překvapení na konci. Objeví se nám tu pan neznámý. Náruživé Yaoisty musím zklamat v tomhle díle žádná akce nebude. Musím trochu rozvinout děj. No tak už konec řečí a čtěte :-)

 

Firemní přitažlivost díl pátý - Může za to par střepů a kapek krve

28. 4. 2010

Máme to tady. Konečně další pokračování FP a jediné co vám k tomu řeknu a nic víc, je: že je to 18+ což znamená YAOI. Kdo chce vědět víc, jak se to mezi Yusukem a Nobuem vyvíjí tak ať směle pokračuje dál. Přeji příjemné čtení doufám, že se bude díleček líbit.

P.S.: Chyby, hrubky, překlepy už berte jako samozřejmost. Vážně to po sobě nečtu, jen to přepíšu a hodím sem. Jsem prostě blbá, smiřte se stím. Jak se říká, jsem správná čecha. :-)

 

Firemní přitažlivost aneb moje vize vzheludu Yusukeho

26. 4. 2010

Říkáte si někdy, jakou má asi autor nějaké povídky představu o svém hrdinovi? Trochu jsem se nudila a tak jsem si malinko kreslila a stvořila jsem Lehký náčrt toho jak by asi měl Yusuke vypadat. No není to jak od profesionála, takže to berte s rezervou. Neumím moc malovat. Takže opravdu, jen rychle stvořený náčrt. Jestli chcete tak se mrkněte. Povídka bude v průběhu týdne. Tak zatím zase pácek

 

Večeře a druhý polibek- Firemní přitažlivost-díl čtvrtý

4. 4. 2010

Tak a je to tady. Přidávám sem další díleček FŽ. No chtěla jsem to sem vložit o něco dříve. No bohužel tak nějak nebyl čas. No, každopádně hlavní je, že sem to stihla a to jak jsem slíbila, do konce týdne. Tak přeji příjemné čtení. Jo a předem se omlouvám za chyby, hrubky, překlepy, no prostě za všechno je dost pravděpodobné, že jich tam bude víc než obvykle. Přepisovala jsem to totiž dost narychlo abych to stihla.

 

Nastěhování a první polibek - Firemní přitažlivost díl třetí

25. 3. 2010

Tak a je to tady!!!! Jak jsem slíbila tak se tady stalo!!! Je tady konečně pokračování Firemní přitažlivosti. Tak přeji příjemné čtení a slibuji brzo další pokračování. Čtvrtý díl bude v průběhu příštího týdne. Tenhle dílek sice není tak dlouhý jako dva přechozí za to ale budou pokračování přibývat rychleji.

 

Firemní přitažlivost (druhý díl)

8. 7. 2009

Tak mam tu malej problém ukládám to už po třetí stále mi to hlásí, že už to tady je ale bohužel povídka stále nikde. Jsem z toho mírně nesvá, poprvé mi spadl net a teď mi to pořád hlásí, že už to tu je. Pravděpodobně rozkopu svůj počítač protože už mi leze na nervy. No každopádně jestli se mi to už tentokrát povede tak zvolám 3x haleluja!!!  Tak zatím zdarec lidičky. A přeji příjemné čtení ale nečekejte v tomhle díle nějakou akci, tu plánuju až na další dílek.

 

Firemní přitažlivost

28. 6. 2009

Tak nic moc vám tady psát nebudu. Jen sem hodim stručně obsah. Je to klukovi co studuje vysokou školu a začal pracovat v obrovské významné firmě ale místo vysněné práce dělá jenom poskoka. Tedy až do chvíle než si ho vyhlídne sám prezident a majitel společnosti a nechá ho přeřadit k sobě jako svoji pravou ruku. Což by nebylo nijak moc udivující až na to, že vždy dělá všechno sám a nikdy si s ničím nenechá pomoct a najednou si vezme jako výpomoc nemotorného kluka co tam pracuje sotva nějaký ten týden.

Jestli vást to alespoň trochu zaujalo tak prosím směle dál a pusťte se do čtení. Tahle část bude slabej odvar toho co všechno tam plánuju. Vlastně je to jenom taková ta předehra abyste věděli jak se k sobě ti dva vlastně dostali.