Jdi na obsah Jdi na menu
 


Omluvy, oznámění, blbosti a všechno možné

Příspěvky

Nestíhám

9. 5. 2011

Lidičky nezabíjejte mě ale já to prostě nestíhám a navíc dneska zase hrajem hokej. No a já jsem holt hoooooooooodně velký fanda a nenechám si ujít ani jeden zápas. Takže mě pro tentokrát prosím opět omluvte dneska už nedopíšu. Ale slibuji, že zítra hned jak přijdu z práce tak se do toho pustím a bude to tu zítra. Nebude to ale odpoledne páč z práce taky dorazím až  v 19:00 ale tak či tak to zítra na 10000000000000000% bude! Takže mi to prosím odpusťte já valím na hokej. :-)

 

Účasním se soutěže :-)

3. 5. 2011

No nebudete tomu věřit ale rozhodla jsem se zúčastnit soutěže na anime-manga. Pecka co. No ale kupodivu to není soutěž s povídkami ale o nejlepší fanart. Tak nějak jsem si řekla, že bych to mohla zkusit a i když se neumístím nijak excelentně tak co. Není přeci důležité vyhrát ale zúčastnit se. :-) Koho zajímá jak můj pokus o fanart na téma Bleach vypadá může se klidně koukout. Obrázek je pod perexem. =D Další pokráčko Prázdnin bude ještě dnes večer. Asi hodně pozdě večer ale bude. :-P

 

Další plán na pokračování

7. 4. 2011

Přestavba stále pokračuje. Vše mám již téměř hotové a počítač jsem právě po dlouhé době zprovoznila a jsem ráda, že jsem zas on-line. Nicméně lidičky jsem tak utahaná, že jdu hned spát. Zítra už se složí poslední kus nábytku a je úplně vše hotovo. Bohužel to co mě zítra čeká je zrovna ten největší a nejsložitější kus nábytku. Obývací stěna. Pak jen koupit novou TV a už bydlim. :-) Jsem totálně vycucaná a to po všech směrech. Ovšem proč vám to všechno vykládám? No přece proto abyste věděly, že už jsem ready a bude pokráčko. Jako první hodlám přidat Prázdniny a otravný bratr. Pokud se zadaří, tak to bude ještě tento víkend. Mějte se fajně lidičky zmožený a utahaný autor jde po několikadenní práci spát. :-)))

 

Novinky o výbuchu jaderné elekrárny

15. 3. 2011

Japonskou jadernou elektrárnou Fukušima 1 v úterý otřásly další dva výbuchy. Nejprve postihla první exploze druhý reaktor a zřejmě poškodila jeho tlakovou nádobu, následně byl zaznamenán v pořadí už druhý výbuch u čtvrtého reaktoru, který předtím začal hořet. Japonská vláda varovala, že radiace dosahuje nebezpečných hodnot až do vzdálenosti 30 kilometrů od elektrárny.

 

Velká omluva všem čtenářům, kteří vydrželi

25. 2. 2011

Uvnitř tohoto příspěvku najdete bližší vyjádření ohledně dlouhodobé přestávky a také oznámení jak to bude dál.

 

Konec prázdnin

29. 8. 2010

Tak si asi všichni říkáte, kampa se ta Ichi poděla. No inu, jak to říci. Však to znáte. Prázdniny, léto, teplo, voda, koupání, pařby, kámoši ect. ect. Ať už to bylo jakkoli JSEM ZPĚT!!!!!

 

!!!!MÁME ZLATO!!!!

23. 5. 2010

Chtělo by to trochu uznání naším hokejistům, za to, že nám po takové době vybojovali ZLATO!!! Já ani nevím co říct prostě je to zlato. Já teda nevím jestli vůbec někdo z vás mistrovství sleduje ale já každopádně ano a jsem prostě naprosto, neskonale šťastná, že máme zlato. Zejtra to jdu pořádně zapít!

 

HRAJEME O ZLATO

22. 5. 2010

Já vím, že tohle je na prosto mimo mísu ale já jsme prostě tak šťastná, že se o to s váma všema musím podělit. Po čtyřech letech jsme prolomili smůlu a prohraný zápas jsme 7 vteřin před koncem vyrovnali a nakonec na nájezdy suveréně vyhráli!!!! Jsme prostě nejlepší!!!!!! Zbožňuju ty naše kluky a pevně věřím že do finále daj naprosto všechno a přivezou domů ZLATO!!!! A i kdyby ne tak stříbro je také krásné!!! Doufám, že alespoň trochu sdílíte mou radost a právě také doma jásáte páč já jsem z toho úplně hotová!!!!!! Kdo neviděl tak tady ode mě máte podrobný popis zápasu. Jen pro zajímavost

 

Asi mě zabijete

21. 5. 2010

Já vím, že mě asi zabijete ale dnes vyrážím na nákupy do Prahy a také shlédnout nějaký ten filmeček. Moc se vám všem omlouvám, že slíbené vložení dalšího dílu FP se odkláda buďto o víkendu nebo v pondělí. Budu se snažit to přepsat a vložit sem co nejdříve. Slibuji a bude na 100% i první díl nové povídky na pokračování. Začnu s přepisem ještě dnes večer, hned jak se vrátím. Tak mě prosím neukamenujte a mějte nějaké slitování. Zatím pácek a ještě jednou Gomen

 

Maličké zpoždění

16. 5. 2010

Malinko jsem se opozdila s přidáním dalšího dílečku. Promiňte mi lidičky ale tak nějak mi tady u nás v ČR hrabalo a tak nezbývalo nic jiného než vyrazit na dovolenou. A to do krásného a prosluněného světa, do světa faraonů. Neberte to za ty prachy, mimo sezónu je to skoro za hubičku a já jsem si tu cestu vysnívala už dlouho. Byla to nádhera! Piramidy jsou obrovský a úžasný a Sfinga je nádherná. Koupačka a tak dále samozřejmě taky. No bohužel jsem se musela vrátit do reality a včera v noci jsem přicestovala zpět do ČR. Každopádně abyste se na mě nezlobily tak v pátek budete mít další díleček Firemní přitažlivosti, no a kdo ví, možná i něco navíc. Teď ale musím jí chrnět jelikož realita mě dostihla a já bohužel jdu zítra do práce. Takže pácek v pátek :-)