Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prázdniny a otravný bratr díl 8 - Studená sprcha

 

 

Studená sprcha

 

Tentokrát jsem opravdu doufal, že už mi nebude muset Michal mazat záda. Nejdříve jsem v tom viděl výhodu ale už podruhé jsem přišel na to, že to je pro mě spíš nevýhoda. Myslel jsem, že to bude s Michalem něco dělat ale zatímco on vypadal naprosto v pohodě, tak já jsem teda jako moc v pohodě nebyl. Místo toho abych si tady hrál na nejvíc v pohodě týpka a dokázal tak Michalovi, že jsem jiný a dospělejší, tak tady opět ležím na břiše se zabořenou hlavou do polštáře a pomalu až bolestně vnímám každý Michalův dotek rukou. Chtěl bych vidět jak se Michal tváří. Chci vědět jestli to má na něj alespoň sebemenší následky. Sakra. Tak rád bych se podíval. Ale copak můžu. By se asi hodně divil kdyby mě vidě. Bože já snad musím bejt rudej až na prdeli. Ne že bych se styděl, řekl bych, že vůbec nemám špatnou postavu spíš naopak a můžu se klidně s hrdostí vystavovat ale díky jeho dotekům a jeho pečlivé masáži jsem naprosto dokonale vzrušenej a to už je trochu trapný. Kdyby to Michal věděl, tak by se mi Michal určitě vysmál do obličeje.

 


 

Místo aby Radek využil situace jen zarytě mlčel s hlavou zaraženou do polštáře. Kdyby věděl, že Michal je na tom obdobně asi by se tak moc nestyděl.

 


 

Zatímco se Radek věnoval svým myšlénkám na jakoukoli nezáživnou věc aby odpoutal svou mysl od Michalových doteků, tak Michal naopak nedokázal věnovat pozornost ničemu jinému než Radkovým zádům.

 


 

Bože, proč se ten kluk tak změnil. Jak jednoduchý by bylo kdyby zůstal naprosto stejný jako býval dřív a teď neměl na mysli jeho povahu ale jeho vzhled. Jak se má sakra chovat chladně a odměřeně ke klukovi, který má snad ty nejmodřejší oči jaké kdy viděl. Ježiš jak já bych chtěl vidět víc než jen jeho záda. Chtěl bych slyšet jak sténá při tom když se ho dotýkám. Ježe bych se nejradši dotýkal úplně jinde. Ne ne ne ne!!!! To nejde. V žádném případě. Na to musím okamžitě zapomenout. Dobře nemusím ho nesnášet. To je vážně blbost ale nesmim na něj myslet jako na kluka. Jako na moc pěknýho kluka, který by stál za hřích. Který by stal za víc než jen pouhý hřích. Je to Tomův brácha a Tom je jako můj brácha. Jo jasný to bude nejlepší. Budu ho jednoduše brát jako svého mladšího bráchu a všechno tohole jednoduše zmizí. Když ho budu brát jako bráchu, tak na něj stoprocentně přestanu myslet jako na objekt touhy. Cože? Ja na něj už myslím jako na oběkt touhy?! No tak to už jsem totálně v prdeli. Ne to nejde. V žádném případě. To musí přestat a to hned. Co by mi asi tak řekl Tomáš kdyby k něčemu došlo. Ježiš ten by mě zabil. Ne ne. Tohle musím okamžitě vyhnat z hlavy.

 


 

Společně s tímto rozhodnutím se Michal okamžitě zvedl a odešel do koupelny kde se okamžitě zamknul a pustil na sebe ledovou sprchu aby tak zahnal vzrušení. Ani v nejmenším však netušil, že onen objekt touhy má ve vedlejším pokoji stejný problém až na to, že on neměl možnost použít studenou sprchu jelikož ta už byla obsazená.

 


 

Radek ležel pořád stejně, naprosto bez hnutí. A snažil se myslet na co nejhorší věci jen aby si už konečně přestal představovat Michalovy ruce na svém těle.

 


 

Sakra. Musím myslet na něco naprosto antierotickýho jinak budu naprosto v háji. Jelikož se mu moc nedařilo, tak to vyřešil tím, že se jednoduše přetočil na bok a přehodil přez sebe peřinu a rozhodl se počkat až Michal vyjde z koupelny a tak jen ležel a hypnotizoval její dveře.

 


 

Dlouhou chvíli poté se konečně otevřeli dveře a vyšel z nich Michal už převlečený do věcí na spaní a první co viděl když otevřel dveře byly opět ty nejjasnější modré oči, které sledovaly každý jeho pohyb. Snažil se co nejvíc na sobě nedat znát co s ním dělá už jen jeho pouhý pohled a radši rychle přešel pokokoj a otočil se k Rakdovi zády aby se už nemusel dívat do těch hypnotizujících očí. To bylo naštěstí pro Radka věc na kterou čekal a jamile se k němu otočil zády, okamžitě vystřelil z postele, nevšímajíc si bolesti, která se mu v tu chvíli zahryzla do zad, a okamžitě zapadl do koupelny a teprve až když se za ním s prásknutím zavřely dveře a on otočil klíčkem v zámku, tak teprve poté se cítil v pohodě.

 


 

Radek jen nešťastně skonil hlavu a zadíval se na nepřehlédnutelnou bouli v jeho rozkroku. Jestli to takhle půjde dál a nic z toho nakonec nebude, tak pro mě tychle dva zpropadený měsíce budou znamenat moji smrt. Protože tohle asi moc dlouho nevydžím. Teď už pomalu a v klidu ze sebe sundal všechny své věci a zalezl si do sprchy a jakmile pustil vodu, tak místo očekáváného proudu teplých kapek vody se na něj spustila naprosto ledová voda. V tu chvíli se toho naprosto ledového překvápak tak lekl až nedopatřením vykřil a jak se snažil okamžitě před tím ledouvým proudem vody uskučit schodil mýdlo z poličky na které v zápětí stoupl a podjela mu noha, takže místo aby se oné ledové sprše vyhnul skončil rozplácnutej na zemi sprchového koutu přesně pod tedoucí vodou. Když už se nemohl hýbat tak jen v rychloti hrábnul rukou po kohout a okamžitě ho změnil na proud teplé vody. I když se k bolavým zádům přidal naražený loket, jelikož se v tom úleku prašil o poličku přímo do brňavky, k tomu teď jako novinka naražená kostrč, tak to přeci jen mělo jednu výhodu. Vzrušení z Michalových doteků bylo pryč.

 


 

----//----

 


 

Jakmile Michal uslišel prásknutí dveří od koupelny, tak úlevou vydechl. Konečně ho už ty oči nesledují. Měl pocit jako když mu vydí těma očima až do duše a ví všechno na co myslel, když ho masíroval. Jen co se trochu uklidnil a lehl si s knihou do postele a ještě než si stihl rozsvítit lampičku prořízl noční tmu Radkův výkřik.

 


 

Sakra! Já zapoměl přetočit kohoutek na teplou! Ježiš snad mu nedojde proč jsem tam měl nastavenou ledovou sprchu.“

 


 

Ježiš jen to ne. To by mi tak chybělo. To že jsem na kluky ví ale určitě by ho ani v nejhorším snu nenapadlo, že by se mi mohl líbit zrovna on. A jestli mu to dojde tak se mu to určitě líbit nebude. Taky ukažtemi na jednoho heteráka, kterej by byl nadšenej z toho, že po něm jede nějakej teplouš. Bingo! Takovej na tomhle světě neexistuje. A jestli někdo náhodou o nějakým takovým slyšel tak je to jednoznačně naprostej kec. Už chtěl začít vymíšlet nějakou výmluvu proč tam měl tu studenou vodu ale nestačil to ani domyslet jelikož po výkřiku následovala tupá rána doprovázena několika dalšími menšími ranami, jako když něco spadne na dlaždičky a poté další ale omnoho větší rána. Tak tohle byl stoprocentně pád těla na zem. Nejdřív s očima dokořán a s menším zděšením zíral na dveře ale to ho po chvíli přešlo. Když si představil co se tam asi tak stalo, tak se jednoduše začal smát a nemohl přestat. Trvalo mu docela dlouho než se uklidnil a zrovna v té chvíli se otevřeli dveře a z nich vyšel Radek s bolestným výrazem, masírujíc si jednou rukou bolestivou kostrč. Což Michalovi jen potvrdilo jeho podezření toho co se asi tak odehrálo za zavřenými dveřmi a záchvat smíchu se spustil snad s ještě větší razancí na novo. Rakde po něm střelil naštvaným a uraženým pohledem a pomalu se došoural k posteli.

 


 

Čemu se jako směješ?“

 


 

Já?“

 


 

Vidíš tady snad ještě někoho? Jasně že ty!“

 


 

Já jen.......jen jsem si na něco vzpoměl a tak nějak mi to přišlo strašně vtipný. Jinak nic čím by se musela tvoje hlavinka zatěžovat neboj.“

 


 

Tys to udělal schválně?!“

 


 

Co?“

 


 

No co asi?! Tu ledárnu! Jsem myslel, že umřu šokem!“

 


 

Ježiš ne to ne. Neudělal jsem to schválně. Vážně to bylo neúmyslný.“

 


 

No to ti tak budu věřit. Mám snad věřit tomu, že ledová sprška před spaním je tvůj koníček a způsob na posílení imunity?! To zrovna.“

 


 

Jak to víš? Já nikomu neříkal, že si dávám každej večer ledovou sprchu. Vždycky vodu hned přenastavím. No dneska jsem asi zapoměl. Ale vážně to nebylo úmyslný.“

 


 

Beztak ti nevěřim. Ale jsem opravdu velice rád, že jsem tě tak pobavil. Mě to teda zrovna moc nepobavilo spíš to bolelo.“

 


 

Ooooo tak to je pravda, že mě to pobavilo a to opravdu hodně. Nicméně to opravdu nebyl záměr.“

 


 

Hm. Když to říkáš.“

 


 

To tedy říkám.“

 


 

No dejme tomu, že ti pro tentokrát budu věřit.“

 


 

Tak to ti velice děkuji za tvou důvěru. Jsem za ni velice vděčen.“

 


 

Ha ha. Nějakej vtipnej na večer.“

 


 

To já po večerech vždycky. To jen ty sis toho ještě nevšiml.“

 


 

Promiň. Neměl jsem zatím to potěšení to zažít.“

 


 

Ale nic se neděje. Však teprve poznáš jak jsem po večerech velice vtipný.“

 


 

Hm. Už se opravdu moooc těším. No každopádně myslím, že po takto ohromné včerní zábavě půjdu raši hned spát. Jelikož jestli to bude pokračovat ve stejným duchu tak bych se asi rána nedožil. Dobrou.“

 


 

To by mohla být klidně nakrásno pravda. Máš pravdu měl bys jít už spát. Děti už mají být beztak dávno v posteli.“

 


 

Cože?! Jaký děti?! Chceš mě nasrat?! Nejsem žádný dítě.“

 


 

Ježííííš. Ono to mluví sprostě. No tak to bych neřek, že od tebe něco takového uslyším. Dělám si srandu. Jenom malý večerní vtim na dobrou noc.“

 


 

Promiň ale nebyl vtipnej.“

 


 

Tak to mě mrzí. Příště se budu víc snažit.“

 


 

To radši nezkoušej. Dopadlo by to ještě hůř.“

 


 

Tak tohle bylo těsný. Ještě, že mu nedošel pravý důvod té ledové sprchy. Sice si myslí, že jsem to udělal schválně ale pořád lepší než kdyby věděl pravdu. A ještě jednu výhodu to mělo. Alespoň to uvolnilo tu napjatou atmosféru.

 


 

Se stejnou myšlenou a úsměvem na rtech se oba pomalu propadli do říše snů. A snad poprvé od té doby co začaly tyhle společné prázdniny oba klidně spali.

 


 

Když se druhý den Radek vzbudil, Michal ještě stále v klidu oddechoval a spal. Potichu, tak aby ho nevzbudil se vykradl z pokoje s veliký překvapením a radostí si uvědomil, že záda už ho skoro vůbec nebolí. A tak s dobrou náladou sešel kde už všichni seděli nad snídaní.

 


 

No nééééé, hele kdo se nám to probudil.“

 


 

No néééééé, hele kdo se nám to uráčil vrátit. Copa zastesklo se ti po bráškovi, tak si zaskočil se na mě podívat?“

 


 

Ale no tak bráško přece by ses na mě nezlobil?“

 


 

Ježíííš Tome, jak tě něco takovýho mohlo napadnout?! Já a zlobit se na tebe?! No není žádný důvod. Vždyť jsi mě tady přece jenom nechal i když jsem se nemohl skoro hejbat a radši sis vylejval mozek chlastem. Pro něco takovýho se přece nemůžu na svého úžasného bratříčka zlobit.“

 


 

Ale no táááák. Já tě tady přece nenechal jen tak samotného. Svěřil jsem tě do rukou důvěryhodné osoby. Byl tady Michal. Ten je určitě spolehlivější než já. A jak to tak vypadá, tak záda už tě taky asi moc nebolej ne?“

 


 

No tvojí zásluhou to určitě není!“

 


 

Brácha? Ty seš vážně naštvanej.“

 


 

Ne, je mi to ukradený. Dělej si co chceš. Doufám, že když už si tady dopřáváš, tak hodnotnou snídani, tak budeš natolik milostivý bratr a uděláš něco i svému nemohoucímu bratříčkovi.“

 


 

Mě moc nemohoucí nepřípadáš.“

 


 

Vážně? Tak to se pleteš. Jsem velice nemohoucí. Tak bys mohl přestat kecat a jít mi něco udělat alespoň za to jak ses včera vypařil.“

 


 

Ale no tak kluci už toho nechte. Já ti něco připravým. A už se na něj nezlob. Víš, že mě jel vyzvednout. No tak už se na něj Ráďo nezlob. Tomáš mi říkal co se stalo. Jsem ráda, že jsi v pořádku ale tak nějak jsem si neuvědomila, že bychom měli radši hned jet zpátky a pozvala jsem je všechny na skleničku.“

 


 

Ježiš vy jste dvojka. Už ho neomlouvej. Beztak mi nikdy nevdrží bejt na něj naštvanej víc jak hodinu, tak mi prosím nech alespoň tu jednu hodinu aby si to pořádně vyžral.“

 


 

Bráško, já už budu hodnej. Vážně. Já už to nikdy neudělám a budu domů chodit brzo a už tolik nebudu pít. Dneska.“

 


 

Ježiši, když vás tak poslouchám, tak začínám pochybovat o tom, že Tomáš je ten starší.“

 


 

Nazdar Michale.“

 


 

Ty na mě vůbec nemluv. A nemusíš se bát. Já vydržím bejt naštvanej mnohem dýl jak hodinu.“

 


 

Jáááááj, tak tady to vypadá, že jsem to asi trošku poděla. No dobře, tak na usmířenou vás příště všechny zvu na zmrzlinu a teď, jelikož je venku pěkný vedro a voda je teplá, se jde konečně k vodě.“

 


 

S tím všichni radostně souhlasili i když Michal projevil ještě obavy o Radkovi záda ale ten ho po chvilce ujisti, že dneska ráno už ho skoro nebolej a i kdyby tak trochu si zaplavat mu jedině pomůže na ztuhlé svaly a tak se všichni hromadně vydali k vodě.

 


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

THX

(kioko, 4. 5. 2011 17:12)

Děkuju tohle je totiž tk úžasný až se mi o tom zdá..já mám totiž šílenou představivost..takže sem se do toho příběhu zamilovala a vlastně i do Radka a Michala..oni dva sou prostě úžasnííí....a ty seš tky úžasná že tohle píšeš...Moooooooc ti děkuju.... :)

Re: THX

(xXxIchigoxXx, 9. 5. 2011 20:16)

Ooooo tak tohle je opravdu moooc krásný chvalozpěv na mé postavy, příběh a i na mou maličkost. Jsem ráda, že se ti to tak moc líbí a děkuji za komentář. :-)

Dotaz

(kioko, 2. 5. 2011 19:31)

chci se zeptat kolik dílů etě hodláš vydat :D a jestli to bude pravidelně

Re: Dotaz

(xXxIchigoxXx, 3. 5. 2011 9:59)

Kolik dílů to nakonec bude? Tak to bohužel ani já netuším. Jenom píšu a až to bude, tak to bude. :-) No vzhledem k tomu, že jsme zatím jen na začátku prázdnin, tak jich bude asi ještě celkem dost. Snažím se aby to bylo pravidelně ale tak nějak mi to ne vždy vyjde. Další díl měl být původně o víkendu ale nějak jsem to nestihla. (měla jsem kocovinu) Takže další pokráčko bude dnes. :-)

:-)

(nagi, 25. 4. 2011 23:11)

tak za prve ti musim vytknout to, kdyz pises, ze se tam nic nedeje, delo se tam toho hodne, jedna masaz, dva nadrzeni kluci, jeden ne uz moc pripitej bracha s pritelkyni :-) to jen tak na okraj :-) ale jinak bych Misu nejradeji zabila, jak se mu muze smat, dobytek jeden, si mohl Rada udelat neco vaznejsiho a on se mu tak smeje, ale mas stesti, ze to nic vic, nez narazena kostrc nebyla ! libi se mi jak " jak bych to mela rict" spolu laskuji, ono je to krasne cist tyhle dva ... a kdyz jsem si precetla nazev dnesniho dilku, nenapadlo me, ze se bude jednat o ledovou sprchu jako o sprchu jako predmet, ale trebas ze se tam nekdo ukaze a tim jednoho nebo druheho usadi.

jinak se moc tesim na dalsi dilek, pokud v nem asi urcite ano...pujdou k te vode a co se tam bude diti az se ti dva uvideji v plavkach....no nic budu koncit, moje blbe kecy stacili, nez se tu do toho zamotam....takze jeste jednou ti moc dekuji za dnesni dilek , byl opravdu skvely a tesim se na pokracovani :-)

Re: :-)

(xXxIchigoxXx, 26. 4. 2011 0:46)

No já vážně myslela, že tenhle díl nebude nic moc extra ale jsme ráda, že se líbil a ještě víc jsem ráda za to, že si mě vyvedla z toho omylu, že se tam nic neděje. Mám jakýsi dojem, že tvé komentáře mě vždy nejvíc nabudí do dalšího psaní. Za to ti děkuji a taky za komentář samozřejmě no a vlastně i vůbec za to, že ty mé výtvory čteš. :-)

Re: Re: :-)

(nagi, 26. 4. 2011 9:21)

jsem rada, ze te me komentare nabudi k dalsimu psani, ze bych tohle dokazala jsem netusila :-) a povidky budu cist, tak rychle se me zase nezbavis :-) a uz se tesim az to zacne gradovat :-)

jen se zeptam: muzu si te pridat do oblibenych stranek u me na strankaach ? dekuji :-)

Re: Re: Re: :-)

(xXxIchigoxXx, 26. 4. 2011 9:39)

Ani se zbavit nechci. :-) Určitě můžeš budu jedině ráda. :-) Ovšem pokud si můžu na oplátku přidat i já tebe. :-)

Re: Re: Re: Re: :-)

(nagi, 26. 4. 2011 10:21)

muzes, jsem velice rada, kdyz si me pridas :-)

Re: Re: Re: Re: Re: :-)

(xXxIchigoxXx, 26. 4. 2011 10:26)

O.K. Tak to beru. Já budu za to taky ráda. :-)

:)

(Tenebrae, 25. 4. 2011 23:06)

Kruci...vždycky mi příjdou ty kapitoly nějaký krátký, páč je to vždy tak dobrý, že nechci aby to už končilo :)
Těším se na další kapču :) ( Jen doufám, že ti dva kolem sebe nebudou chodit jen tak nečině moc dlouho :) )

Re: :)

(xXxIchigoxXx, 26. 4. 2011 0:42)

Tak to jsem moc ráda, že se líbí. A nemusíš se bát zas tak dlouho okolo sebe nečině chodit nebudou. Už to brzy začne gradovat. :-) Teda alespoň to mám zatím v plánu. Což se může změnit. :-)))