Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prázdniny a otravný bratr díl 6. - Masáž a né jen jedna?

27. 3. 2011

 

Masáž a ne jen jedna?


Nedokázal jsem se ale ani soustředit na knihu a jen jsem do ní zíral a otáčel stránky aniž bych vnímal co se na nich odehrává. Když už jsem se rozhodl, že to se snahou číst jednoduše vzdám zaslechl jsem jak někdo leze nahoru. Samozřejmě jsem hned věděl kdo to je. Můj ne zrovna vítaný spolunocležník a i kdyby mi to nedošlo hned, poznal bych to podle toho jak dlouho mu to trvalo. Což je samozřejmé, když vemu v potaz, že ještě ráno nemohl pomalu ani chodit. Pomalu a potichu otevřel dveře aby mě nevzbudil. Nevšiml si, že si u postele svítím lampičkou a pozoruji ho. Když si mě všiml, že se na něj dívám leknutím sebou škubl a rychle se narovnal což následně vyvolalo odezvu v podobě bolesti což jsem poznal podle bolestí staženého obličeje.


„Neměl by ses hýbat, tak prudce. Doktor řekl, že se nemáš několik dní namáhat. Ne že by mě to zajímalo a staral bych se ale jen ti to připomínám.“


„Hm.“


Hm?! Tomu říká odpověď? No mohl ze sebe vyždímat víc. Pomalu přešel k posteli a nemotorně se začal přehrabovat v tašce. Něco hledal ale dělalo mu dost velký problém být k té tašce ohnutý.


„Hledáš něco?“


„Hm.“


„Neumíš mluvit či co? Jediné co ze sebe dokážeš vymáčknout je HM?!“


„Promiň. Hledám tu mast od doktora. Nemůžu ji najít.“


„To bude tím, že jsem ti ji dal do koupelny. Nechals ji v autě. Tak jsem to vzal se svými věcmi a dal jsem ti ji na zrcadlo.“


„Děkuju. Tos nemusel.“


„To vim i bez tebe, že jsem nemusel. Ale to je jedno.“


Chvíli jsem pozoroval jeho záda jak se snaží si rukou trochu promasírovat bolestivé místo. Ale evidentně mu to moc nepomáhalo. Pravděpodobně už mu přestala působit ta injekce proti bolesti, kterou mu dal doktor. Což znamená, že je na tom obdobně jako ráno. Musí ho to opravdu hodně bolet ale snaží se to nedat moc najevo. Uvědomil jsem si, že už ráno mu dělalo velké problémy sám se zvednout. Asi to opět bez pomoci nezvládne. A to ho Tomáš nechal se samotného škrábat po žebříku nahoru. No ten je taky dobrej. Když jsem viděl jeho první pokus o to vstát, který skončil tím že si opět sedl s bolestným syknutí, tak jsem se zvedl a pro tu mast jsem mu jednoduše došel. Fajn ať je mezi náma cokoli, tak nejsem nelida a nenechám ho přece tady tiše trpět bolestí ve chvíli kdy evidentně potřebuje pomoc.


„Děkuju.“


„Prosim.“


Jenže nastal další problém. Moc dobře vím co říkal doktor a to přesně: promasírovat pomocí masti celou část která bolí a pořádně v masírovat mast aby začala působit co nejrychleji. Tak už teď je mi jasné, že to si sám nedokáže udělat. Opět jsem se vrátil do postele a vzal si knížku, že začnu číst rozhodnut si ho dál nevšímat. Jenže to prostě nešlo. Musel jsem co chvíli stočit pohled jeho směrem jak se snaží si nanést mast. Bylo vidět, že i jen tahle jednoduchá věc ho bolela a o vmasírování té masti se radši ani nesnažil jednoduše se snažil to jen namazat a asi bych řekl, že ne všude kde by měl. Nemohl jsem to vydržet a tak jsem už podruhé vstal a přešel jsem k němu vzal jsem mu z rukou dózu s mastí. Jen se na mě překvapeně podíval ale jinak nicneříkal.


„Řekl bych, že ti to moc dobře nejde. A navíc pokud vím, tak doktor říkal pořádně vmasírovat a masírovat dotatečně dlouho aby se svalstvo uvolnilo a mast tak mohla začít působit rychleji. Takhle by sis to asi moc nenamasíroval.“


„Já vím ale jinak to nejde.“


„No tobě určitě ne. Lehni si já ti to namasíruju ale je to jen pro dnešek. Jasný. Nehodlám tady zabíjet čas jako tvůj osobní masér. Na to tě zrovna moc nemusím.“


Co??? On mi chce pomoct? I když podle jeho výrazu ve tváři z toho není zrovna moc nadšenej, tak přesto mě bude masírovat. No tak teď ale asi spím. Jelikož tohle se mi musí zdát. Bože už jen pouhá představa jak se mě jeho ruce dotýkají........ježiš. Tak tohle nedám. Ne! Sakra nemůžu se chovat jak blbec. Když už se nabídl, tak toho musím využít. Navíc neví kde přesně mě to bolí. Ví jen že je to na pravé straně a že bolest prostupuje až do nohy. Takže bych toho mohl využít a můžu se nechat namasírovat až tam kde sice není potřeba ale zase naopak je to trochu víc intimní. Jo dobře jdu na to.


Ježiš proč na mě pořád kouká. To mu to mám zopakovat. Nějakou chvíli se na mě je díval ale pak si lehl na břicho.


„Děkuju. Opravdu bych to sám nezvládl. Je to opravdu jen dneska. Je mi líto, že tě s tím otravuju.“


„No jo, tak se do toho dáme ať to máme co nejdříve za sebou. Takže kde přesně ti to mám namasírovat?“


Aniž by něco řekl tak se trochu nadzvedl přetáhl si tričko přez hlavu a položil ho vedle sebe a pak si začal stahovat dolů tepláky i se spodním prádlem. Zíral jsem na něj s vytřeštěnýma očima a absolutně jsem nechápal co jako dělá.

 

Bože proč se svléká?! Vždyť já mu chci jen namazat ty záda ale jenom dole. Snad si nemyslí, že mu tady budu poskytovat kompletní masáž.

 

Už jsem ho chtěl zastavit a něco mu říct ale všiml jsem si, že si tepláky stáhl jen pod zadek ale i tak. Vůbec jsem nevěděl co mám dělat!

Božá já mám v hlavě úplně vymeteno. Nemůžu odtrhnout pohled od jeho zadku. No a musím si přiznat že hodně moc sexy zadku. Ježiš co to semnou je. Přece tady na něj nebudu zírat jak hladovej pes. Dost Michale, tak se konečně vzpamatuj! Nemáš ho rád! Chceš mu pomoct jen ze slušnosti, tak na něj sakra tak nevejrej!!!

 

Pak se na mě otočil což mě konečně domutilo odtrhnout svůj pohled od jeho pozadí a zadíval jsem se mu do očí což mi ale moc nepomohl protože jsem byl pro změnu uvězněn v jeho pohledu.

 

Do prdele! Co to semnou je?! Musím se začít chovat normálně. Je to prostě jen pomoc nemocnému a nic víc.

Stále nic neříkal a jen mi ukázal kde všude ho to bolí a kde to mám namasírovat. Což mě úplně dorazilo protože ne jen, že jsem mu měl namasírovat pravou půlku zad, tedy ne celé ale jen v oblasti kříže ale i pravou půlku jeho zadečku.

 

Cože?! Zadečku. Sem v háji. Sakra musím se vzpamatovat.

 

On se zase otočil a položil i hlavu na překřížené ruce a čekal až začnu. Jen jsem polk pustil jsem se do masáže. Nejdřív jsem se stále vyhýbal oné oblasti a řekl jsem si, že je to jednoduše zakázaná oblast a že na ní nevkročím i kdyby to mělo znamenat, že ho to bude pořád bolet. Bude mu prostě muset stačit, že mu namažu ta záda a hotovo. I tak je to pořád lepší než kdyby si to patlal sám. Bohužel ale pokušení v podobě jeho odhaleného pozadí bylo říliš lákavé a doslova přitahovalo mé ruce jako magnet. Po chvíli jsem se stejně přesunul právě tam a spíše než masáš bych to nazval hlazení. Vzdal jsem to. Tomuhle se prostě nedalo odolat. Je mi jasné, že on to tak nevnímá a že to opravdu bere jen jako pomoc ale u mě to je jíne.

 

Sakra jak by taky nemohlo! Jsem kluk, kterýmu se líběj kluci a on se mi takhle bezelstně ukazuje. Ale u tohohle to končí. Je to poprvé a naposled co něco takového dělám. Zítra mu to stejně bude mazat Tomáš a já se při tom určitě nebudu vyskytovat.


Byl tak zaujatý, že si ani nevšiml, že jsem otočil hlavu a celou dobu ho pozoruji. Nejdřív jsem nechtěl ale bylo to moc lákavé. Každopádně jsem rád, že jsem se rozhodl tomu podlehnout a podíval se na něj. Jelikož jeho výraz byl prostě úžasný. Bylo v něm vidět jak se to v něm pere. Jeho výraz tváře říkal jasně, že se mu pohled na mě nepříčí spíš naopak a dotek už vůbec ne ale také v něm bylo vidět jak nechce aby se mu to líbilo. A tak jsem jen ležel nechal se laskat jeho rukama užíval si pohled do jeho tváře. Byl do toho tak zabraný, že mu ani nedošlo jak dlouho už to dělá. Řekl byh, že 10 minut by bylo dostateně dlouho na to vmasírovat mi hojivou mast na postižené místo ale on se tomu věnuje už něco málo přez dvacet minut. Jenže pak zvedl svůj pohled a podíval se mi do očí a když viděl, že ho pozoruji, tak se zamračil, zvedl se a odešel do kouperny. Pak už jsem jen slyšel jak teče voda. Šel si umít ruce.

 

Sakra kdyby mě nenačapal, že ho pozoruju, tak by možná ještě nepřestal. No nic. Stalo se. Myslím ale že pro dnešek už to stačilo a radši ho už nebudu provokovat.

 

Rychle jsem si opět nazáhl tepláky a oblékl tričko a okamžitě jsem se přikryl aby mě neviděl. Protože ta jeho péče mi způsobila menší problém v mém rozrokroku. Ani jsem si to přitom neuvědomil, jak to bylo příjemné, tak jsem jen vnímal jeho ruce a vzrušil jsem se na nejvyšší možnou míru. Ale musel jsem uznat, že to opravdu pomohlo. Bolest už není tak velká a můžu se i celkem normálně hýbat. Jen co jsem se přikryl, tak se otevřely dveře a Michal vyšel z koupelny a šel rovnou do postele aniž by o mě jen zavadil pohledem. Byl jsem za to rád. Bál jsem se, že bych měl ve tváři napsáno co to semnou udělalo. Kdyby se na mě podíval tak by to viděl jasně jako kdyby byl před ním bilboard s nápisem JSEM VZRUŠENÝ! No tentokrát jsem byl za jeho nevšímavost rád. Pořád jsem nehnutě ležel a poslouchal jsem s nastřaženýma ušima každé šustnutí, každý jeho pohyb abych si byl jistý, že už spí. Jelikož vzrušení nechtělo polevit, tak jsem se potichu vykradl z postele a zamířil do koupelny kde jsem se zavřel a musel jsem si sám ulevit od té touhy po jeho těle svojí vlastní rukou. Stačilo pár pohybů ruky a hned jsem se udělal samozřejmě s myšlenou na jeho ruce putující po mém těle. V rychlosti jsem se očistil a zase jsem se vydal co nejtišeji do postele a hned jakmile jsem položil hlavu na polštář tak jsem, s úsměvem na rtech a vzpomínkou na jeho dotek, okamžitě usnul.


Když jsem se ráno probudil, tak jsem byl v pokoji sám. Bál jsem se pohnout protože jsem opět čekal stejnou bolest jako večer ale nakonec jsem se přece jen odhodlal. Nemůžu tady jen ležet a čekat až to přestane bolet. No musel jsem uznat, že to nebylo tak hrozné jako předešlé ráno ale ani tak dobré abych s radostí vyskočil z postele. Opatrně jsem se vyškrábal na nohy a pomalu se vydal do koupelny vykonat ranní hygienu.O několik minut dříve


Ráno mě probudilo bzučení telefonu. Nejdřív jsem chtěl dotyčného, který volal seřvat do telefonu proč volá tak brzo a budí mě ale než jsem hovor přijal jsem si všiml, že je za deset minut půl druhé odpoledne. No pecka. Ještě nikdy jsem nespal tak dlouho. Podíval jsem se vedle a viděl jsem, že Radek ještě pořád taky spí. Nechtěl jsem ho budit a tak jsem se potichu zvedl a seběl dolů a až pak jsem hovor přijal a všiml jsem si, že už tam mám 4 zmeškané hovory.


„Ano?“


„No to je dost, že jsi to konečně zvednul. Co tam děláte? Mi neříkej, že ještě chrápete?“


„Tomáši?“


„Jo. No kdo jinej by to asi byl.“


„A proč mi proboha voláš? Kde jsi? Jdu za tebou.“


„No to by ses asi prošel hodně daleko. Jsme s klukama ve městě.“


„Co? A proč jsi mě proboha nevzbudil?! Jel bych s váma.“


„No nevzbudil jsem tě protože jsme si řekli, že se oba potřebujete pořádně vyspat po tom co jste si prožili a já jsem jel vyzvednout Lenku a kluci řekli, že pojedou taky, že se projdou po městě a že rovnou nakoupíme zásoby abychom nemuseli jezdit pořád do města. Tak jsme si řekli, že to vezmem jedním vrzem. Jo a prosim tě. Co brácha? Je v pohodě? Úplně jsem zapoměl, že se mu musej ty záda mazat a já se včera tak střískal, že mě museli kluci odtáhnout do pokoje. Musej ho ty záda teď fakt hodně bolet. Sem debil měl jsem na to myslet, že to potřebuje mazat každej večer a ráno.“


„Hm v pohodě. Já mu to večer na mazal.“


„Kecáš?! Jako fakt jo? No hustý. A to jsem si myslel jak ho nesnášíš a ty se o něj tak staráš.“


V pozadí bylo slyšet jak se všichni začali smát. No super ještě ty mi to připomínej. Beztak to bylo naposled.


„No možná ho nesnášim ale nejsem debil, kterej se bude dívat jak se svíjí bolestí a snaží si to sám namazat. Tak jsem mu pomohl. Toť vše a tím to končí! Jasný?!“


„Jo jo jasný. Vše mi je jasný neboj. No víš ale mohl bych tě ještě o něco poprosit?“


„O co zase? Začínám mít strach, jakmile vyslovíš tuhle větu, že se mi to nebude ani trochu líbit. Začíná už z toho být poslední dobou trochu zvyk.“


„No to máš pravdu. Asi se ti to bohužel opět nebude líbit. Ale jde o to, že se hned tak nevrátíme a dorazíme asi až na večer. No tak jestli bys mohl mezitím dát pozor na bráchu a taky ještě.......“


„Takže si dneska budu hrát na chůvu. Super, krásná to vyhlídka na celý den. A co ještě?! Už to ze sebe konečně vymáčkni!“


„Už je brácha vzhůru?“


„Ne když jsem se vzbudil, tak ještě spal.“


„Aha. No mohl bys mu teda ty záda namazat ještě jednou až vstane? Prosím a nezabíjej mě. Já vím nic mi neříkej. Nemáš z toho moc radost ale přece jen nechci aby byl chudák jak lemra celý dva měsíce.“


„Sereš mě!“


„Já vím. Ale můžu to brát jako souhlas?“


„Jo sakra. Končim. A tohle si u tebe vyberu. Nazdar!“


„Dík. Normálně máš svatozář víš to?“


„Víš co Tomáši?“


„Co?“


„Radši už nemluv, nebo tě vážně zabiju až se vrátíš.“


„Jasné jasné šéfe. Měj se čau.“


„Nazdar.“


Jen co jsem položil telefon oběvil se ve dveřích Radek s ještě rozespalým výrazem a totálně rozcuchanou hlavou.

 

Bože je roztomilej když se vzbudí. Sakra už zase?! Tyhle prázdniny mi byl vážně čert dlužnej. To bude doslova peklo!


„Dobré ráno.“


„Tobě taky.“


„Kde je brácha? A vlastně všichni.“


„Jeli do města nakoupit a vyzvednout Lenku.“


„Aha. Tak nic.“


CO? Asi toho kluka nechápu. Chtěl jsem taky odejít ale pak jsem si všiml, že v ruce drží dózu s mastí na záda a belhavě se vydal zpátky k žebříku do podkroví.


„Počkej. Teď jsem s ním mluvil.“


„Hm a co říkal. Už se vrací?“


„Ne přijedou asi až večer.“


„Aha.“


„Bolej tě pořád ty záda?“


„Hm. Trochu. Ale to bude dobrý. Počkám až se brácha vrátí.“


„No to určitě. Bolej tě tak trochu, že se šouráš jak starej dědek. Pojď sem a lehni si na gauč. Mám ti ta záda zase namazat. Stará se jak stará kvočna ale není schopnej si to uvědomit dřív než odjede blbec.“


„To je dobrý. Já počkám. Stačí, že ses musel obětovat včera večer.“


Byla to opravdu lákavá myšlenka cítit na svém těle zase jeho ruce jak mě jemně masíruje ale obávám se, že by to mělo stejný účinek jako včera večer a nevim co bych pak dělal. Ne ne dneska počkám na bráchu.


„Na nic čekat nebudeš. Tomáš mě o to poprosil a já mu řekl, že to udělám, tak ti ta záda namažu a hotovo. Tak nezdržuj a lehni si.“


„To ale opravdu nemusíš. Vážně to není tak hrozný. Bude to stačit namazat až večer.“


„Ne nebude, tak nezdržuj a už si konečně lehni na ten gauč.“


To mu to přišlo tak hrozný, že jem se ho dotkl zrovna já, že se tomu snaží tak vyhnout.

 

Sledoval jsem ho jak se pomalu belhá se svěšenou hlavu ke gauči a jak si na něj lehá a opět si stahuje tričku a tepláky.

 

Zdá se mi to nebo se červená? No fakt. Počkat ale kdyby mu to vadilo, tak by se přece nečervenal ne? To je jedno. Dneska to vemu rychlostí blesku. A bude hotovo.


Sedl jsem si k němu na kraj gauče a začal jsem mu opatrně rozmazávat mast na již pro mé ruce známá místa a musím říct, že mi dělalo moc dobře se ho tak dotýkat ale nechtěl jsem si to jednoduše přiznat. Radek se ani nepohnul a jen čekal. Měl úplně rudé uši což napovídalo i tomu, že stejnou barvu má asi i jeho obličej. Když jsem skončil opět po delší době než jsem měl původně v úmyslu tak si jen v rychlosti natáhl tepláky ale jinak se dál ani nehnul a zůstal ležet.


„Děje se něco?“


„Ne nic v pohodě. Díky.“


„Neni zač ale to tady takhle hodláš ležet celej den? Nebo jsem tě někde moc zmáčknul a tebe to bolí?“


„Ne ne to je v pořádku. Namasíroval jsi to dobře. Jenom to chci nejdřív nechat trochu působit.“


„Aha. Tak to jo ale když už semnou mluvíš tak se na mě můžeš alespoň podívat ne? No to je jedno. Nemáš hlad? Jdu si udělat snídani a vzhledem k tomu, že ty se moc čile pohybovat nemůžeš, tak budu tak hodný a udělám i pro tebe.“

Ne bohužel se na tebe podívat nemůžu. Protože bys hned poznal, že mi stojí jak stožár už jen z máho výrazu a musim bejt úplně rudej. To si ten pohled radši odpustím. Sakra už na mě nemluv a jdi si udělat tu snídani. Jinak to asi vážně nedopadne dobře.

 

„Děkuju.“


No tak dnešek bude hodně zajímavej. Sakra proč se tak červená. Chci to vědět.


Minuty a hodiny ubíhali velice pomalu ale alespoň už neleží se zabořenou hlavou do gauče a konečně si oblíkl i to tričko. Jenže žádná velká změna se nekonala. Jen seděl v křesle, nic neříkal a čet. Neměl jsem co dělat a tak jsem si taky četl. Nejdřív jsem si chtěl zajít zaplavat ale bylo mi líto ho tady nechat a tak jsem zůstal.

 

Sakra od kdy je tenhle kluk tak nemluvnej. Tomáš mi pořád říkal, že se změnil ale že by se zvěčně ukecanýho spratka stal kluk tak uzavřený do sebe? To se mi nezdá. Navíc s ostatníma se bavil úplně v pohodě. Takže se nebaví jenom semnou? Ale proč? Ježiš začínám mu ve svých myšlenkách věnovat až příliš mnoho času. Musím s tím přestat a to hodně rychle ale proč nad ním pořád přemýšlím?! Musím s tím už konečně přestat. Nemám a nebudu ho mít rád a basta!!!


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

vždyt už ho má rád :D

(sisi/ctenar, 30. 3. 2011 17:18)

toho se tomáše už nezbaví :D toto je jasn=é!!!!!!!!! a je to naprosto suprácké !!!!! :D :♥)

Re: vždyt už ho má rád :D

(xXxIchigoxXx, 31. 3. 2011 20:50)

???Tomáše???
No každopádn jsem ráda, že se povídka líbí. Díky za komentík. :-)

:) super

(Ithryn, 29. 3. 2011 12:07)

další dílek. Přeně, jak jsi začala psát o masáži, tak jsem se správně domníval, že se nějaká taková nehoda stane.
Překvapilo mě spíš, že se nestala i Míšovi :D
Jen tak dál, šup šup nový dílek.
ithryn-luin.estranky.cz

Re: :) super

(xXxIchigoxXx, 29. 3. 2011 17:13)

Míša se nám zatím snaží úspěšně oddolávat Roďovému svůdnému tělu a to jen díky pevnému a opakovanému přesvěčování sebe sama, že ho nesnáší. :-) Ale i tak se mu to zalíbilo, takže mu asi začne docházet, že si jen sám sobě lže do kapsy. =D Další díl bude tento týden někdy o víkendu.

*´.´*

(Kated(www.kagome-sora.blog.cz), 28. 3. 2011 18:00)

aaaaaaaaaaaaaaa...uzas XD jejky asi mel dost nepekny problem XD ale aspon je to znamka toho ze se mu opravdu libi XD.....nanan jeste nejak zaridit aby mu to mohl masirovat jenom on a bude to XD

Re: *´.´*

(xXxIchigoxXx, 28. 3. 2011 18:59)

Hmmmm. Přece bych nenechala na našeho Ráďu sahat někoho jiného krom Michala. I když možná by to pak bylo zajímavější :-)))

:-)

(nagi ( www.elrianmanga.estranky.cz), 28. 3. 2011 0:31)

jedním slovem : NÁŘEZ, už jsem si myslela, ze to zabalim a pujdu spat, ale cekani se vyplatilo, no a ted nevim komu mam fandit vic, jestli Radovi nebo Misovi, to je tezke, ale ta masaz byla perfektni, kdo by si po takove masazi nemohl ulevit jednim a druhym zpusobem, ne :-) nedivim se, co se v nem musi vrit za pocity, kdyz nevi, ze je Radek na kluky a to same, ze Radek nevi, ze je MIchal taky na kluky, ach...maji to kluci tak tezke, ale Michal v roli opecovavatelky a maserky musel byt vynikajici....takze jednim slovem na zaver : BYLO TO SUUUPER a tesim se, co jim chudakum jeste vymyslis ( tajneho milence, milenku ? :-) ) ...ale musim koncit, protoze pak to nebude davat smysl, takze se tesim na pokracovani :-)

Re: :-)

(xXxIchigoxXx, 28. 3. 2011 0:43)

Tvoje komentáře mě vždy moc potěší. Jsem ráda, že ta povídka u tebe slaví takový uspěch. Jen jedno. Radek ví, že je Michal na kluky. A jelikož byl do něj už dlouho zamilovaný, tak proto mu vždy překazil jakýkoli pokus o vztah a to se mu dařilo úspěšně až do té doby dokud mu Tomáš neřekl pravdu o tom, že ho Michal nesnáší. Pak se stáhl a rozhodl se, že se změní a dokáže tak aby se do něj Michal zamiloval. No na druhou stranu Michal opravdu neví, že je Radek taky na kluky a nemá ani za mák tušení, že je do něj celou dobu zamilovaný. :-) Děkuju za všechny tvé milé komentáře. :-)

Re: Re: :-)

(nagi, 28. 3. 2011 10:11)

dekuji za vysvetleni, to jsem musela nekde prehlednout, ze to Rada vi :-) ale i tak je to proste super

Re: Re: Re: :-)

(xXxIchigoxXx, 28. 3. 2011 11:01)

Není za co. To je úděl autora, když to nedá v příběhu dostatečně najevo. :-)))