Jdi na obsah Jdi na menu
 


Omluvy, oznámění, blbosti a všechno možné

Příspěvky

Co je nového

24. 4. 2010

Jak to tak vypadá tak jsem se opět trošičku zpozdila. Ničeho se ale nebojte vše je již napsané, jen to zase přecvakat do kompu. V pondělí bude poslední díl velikonoc a sladké zakončení. :-) Jo a abych se pochlubila a abyste si nemysleli, že nic nedělám a jen se vymlouvám tak musím oznámit, že se mi v hlavě zrodila nová povídka na pokračování. Jen tak nějak ještě nevím, jestli mám nejdříve dokončit Firemní přitažlivost a potom začít psát novou a nebo začít psát i novou a dávat to sem nastřídačku. No uvidíme jak mi to půjde. A jelikož je večer a já ráno jdu do práce (bohužel i když je neděle) tak jdu spinkat. Zatím zdarec

 

Velikonoční dárek

6. 4. 2010

Tak dámy a pánové, jelikož jsme měli Velikonoce tak jsem pro vás všechny sesmolila jednu extra Velikonoční povídku. Ale zatím je ještě jen na papíře. Dneska už to bohužel nestihnu hodit do počítače musím do práce :-(. Noční. Ale abyste si nemysleli, že já na vás nemyslím tak vám to alespoň tímto oznamuji. Zítran jí čekejte a doufám, že se bude líbit.

P.S.: Musíte na mě taky trochu brát ohledy jelikož musím chodit do práce a nestíhám všechno okamžitě přepisovat. Tak zatím pácek.

 

Opětovná omluva

24. 3. 2010

Tak a je to tady opětovná omluva po několika měsících. Více v příspěvku.

 

Bohužel to nestíhám

8. 7. 2009

Tak ten další díleček bohužel dnes už nestíhám a pravděpodobně nebude ani zítra. Já vím, že jsem říkala, že bude ale co. Napadl mě novej příběh a já ho ihned začala tvořit. Zejtra ho sem okamžitě hodím. Jediné co ještě nevím je, že nevim jestli to bude jednorázovka nebo to bude na pokráčko. No uvidíme co se z toho vyklube každopádně ať to dopadne jakkoli. Tenhle bude mít akci hned od začátku a předpokládám, že se z toho taky vyklube Yaoi takže 18+

 

Haleluja

8. 7. 2009

Haleluja haleluja haleluja

Jak jsem řekla tak se taky stalo. Konečně se zdařilo takže ještě jednou zvolávám třikrát

Haleluja haleluja haleluja

Tak zase zdarec lidičky a mějte se. Možná vás překvapím a možná vložím další díl ještě dnes nebo zítra podle toho jak budu mít náladu a jestli to stihnu dřív než půjdu do arbajtu (práce)